☰KATEGORIER

Se vad andra tycker

Enkelt och smidigt köp med snabb leverans via brev.
Prisjakt.nu

Fiberkablage LC-LC, multimode 62.5/125, 1 meter

Nätverk » Nätverkskablar » Fiber » LC - LC » Multimode 62.5/125
Artikelnummer: 5178

OM1, duplex

169 kr
  • Den här produkten kan levereras för 69 kr i frakt.
  • Alltid säker betalning med Kopplat.se.
  • Den här produkten finns i lager. Leverans inom 3-5 arbetsdagar.

Vi samarbetar med Svea ekonomi, Postnord och Schenker

Fiberkablage LC-LC, multimode 62.5/125, 1 meter.

OM1, duplex.