☰KATEGORIER

Se vad andra tycker

Enkelt och smidigt köp med snabb leverans via brev.
Prisjakt.nu

Fiberkablage LC-SC, multimode 50/125, 1 meter

Nätverk » Nätverkskablar » Fiber » LC - SC » Multimode 50/125
Artikelnummer: 5182

OM2, duplex

136 kr
  • Den här produkten kan levereras för 69 kr i frakt.
  • Alltid säker betalning med Kopplat.se.
  • Den här produkten finns i lager. Leverans inom 3-5 arbetsdagar.

Vi samarbetar med Svea ekonomi, Postnord och Schenker

Fiberkablage LC-SC, multimode 50/125, 1 meter.

OM3, duplex.