☰KATEGORIER

Se vad andra tycker

Enkelt och smidigt köp med snabb leverans via brev.
Prisjakt.nu

2 m 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel LC - ST

Nätverk » Fiber » LC > ST » Multimode 62.5/125
Artikelnummer: 7207

Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter

147 kr
  • Den här produkten kan levereras för 69 kr i frakt.
  • Alltid säker betalning med Kopplat.se.
  • Den här produkten finns i lager. Leverans inom 3-5 arbetsdagar.

Vi samarbetar med Svea ekonomi, Postnord och Schenker

FIBLCST2 2-meter 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabeln har en LC-hankontakt och en ST-hankontakt i båda ändarna som ger den nödvändiga anslutningen mellan nätverksarbetande fiberenheter för hög hastighet och nätverk med långa avstånd.

För att säkerställa optimal prestanda, testas vår multiläges duplex-fiberkabel individuellt vilket certifierar att den är inom accepterade gränser för optisk inkopplingsförlust för garanterad kompatibilitet och 100 % tillförlitlighet.

Vår multiläges LC-ST-fiberpatchkabel är pålitlig, hållbar och presterar på toppnivå samt täcks av vår livstidsgaranti.