☰KATEGORIER

Se vad andra tycker

Enkelt och smidigt köp med snabb leverans via brev.
Prisjakt.nu

2 m 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel ST - SC

Nätverk » Fiber » ST > SC » Multimode 62.5/125
Artikelnummer: 7215

Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter

180 kr
Tilfälligt slut på lager
  • Den här produkten kan levereras för 69 kr i frakt.
  • Alltid säker betalning med Kopplat.se.

Vi samarbetar med Svea ekonomi, Postnord och Schenker

FIBSTSC2 2-meter 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabeln har en ST-hankontakt och en SC-hankontakt i båda ändarna som ger den nödvändiga anslutningen mellan nätverksarbetande fiberenheter för hög hastighet och nätverk med långa avstånd.

För att säkerställa optimal prestanda, testas vår multiläges duplex-fiberkabel individuellt vilket certifierar att den är inom accepterade gränser för optisk inkopplingsförlust för garanterad kompatibilitet och 100 % tillförlitlighet.

Vår multiläges ST-SC-fiberpatchkabel är pålitlig, hållbar och presterar på toppnivå samt täcks av vår livstidsgaranti.