☰KATEGORIER

Se vad andra tycker

Enkelt och smidigt köp med snabb leverans via brev.
Prisjakt.nu

Nätverkskablar

Nätverk » Nätverkskablar

Har du behov av andra färger eller längder?
Vill du ha ett bättre pris för att du vill beställa flera kablar?
Har du andra önskemål om nätverkskablar?

Skicka oss ett mail till kundtjanst@kopplat.se med dina önskemål!


Art nr Benämning Pris
9262 Patchkabel S/FTP CAT7 med RJ45, LSZH, vit, 0.5 meter
Ledare i ren koppar och halogenfritt hölje
24 kr
6572 Patchkabel Cat6 halogenfr S/FTP, vit, 2 meter
Goobay, dubbelskärmad TP-kabel, RJ45
24 kr
8763 Patchkabel S/FTP CAT6, LSZH, grå, 3 meter
Ledare i ren koppar och halogenfritt hölje
29 kr
7165 Cat5e patchkabel med hakfria RJ45-kontakter – 1 m, gul
Skapa snabba Ethernet nätverksanslutningar med denna högkvalitativa Cat5e-kabel med ström-över-Ethernet
37 kr
7157 Cat5E RJ45 modulär Inline-kopplare
Förläng din Cat5e-patchkabel.
37 kr
8764 Patchkabel S/FTP CAT6, LSZH, grå, 5 meter
Ledare i ren koppar och halogenfritt hölje
38 kr
6574 Patchkabel Cat6 halogenfr S/FTP, vit, 5 meter
Goobay, dubbelskärmad TP-kabel, RJ45
38 kr
7171 Cat5e patchkabel med hakfria RJ45-kontakter – 2 m, röd
Skapa snabba Ethernet nätverksanslutningar med denna högkvalitativa Cat5e-kabel med ström-över-Ethernet
43 kr
8876 STP CAT6 Skarvdon, 2 x RJ45
Skärmat skarvdon för CAT6-kablar
48 kr
7177 Cat5e patchkabel med hakfria RJ45-kontakter – 3 m, grå
Skapa snabba Ethernet nätverksanslutningar med denna högkvalitativa Cat5e-kabel med ström-över-Ethernet
48 kr
7328 Cat6-patchkabel med hakfria RJ45-kontakter – 2 m, lila
Skapa ström-över-Ethernet-kompatibla gigabit-nätverksanslutningar
48 kr
7327 Cat6-patchkabel, hakfria RJ45-kontakter – 2 m, orange
Skapa Gigabit Ethernet-anslutningar med PoE-stöd
48 kr
7180 Cat5e patchkabel med hakfria RJ45-kontakter – 3 m, vit
Skapa snabba Ethernet nätverksanslutningar med denna högkvalitativa Cat5e-kabel med ström-över-Ethernet
48 kr
6897 Cat6-patchkabel, hakfria RJ45-kontakter – 3 m, vit
Skapa Gigabit Ethernet-anslutningar med PoE-stöd
53 kr
7334 Cat6-patchkabel, hakfria RJ45-kontakter – 4,5 m, orange
Skapa Gigabit Ethernet-anslutningar med PoE-stöd
82 kr
Tillf. slut
7154 Korsad Gigabit Cat 6 Ethernet-adapter
Omvandla en Cat 6 Ethernet-kabel till en Gigabit-kompatibel korsad kabel
87 kr
8767 Patchkabel S/FTP CAT6, LSZH, grå, 20 meter
Ledare i ren koppar och halogenfritt hölje
108 kr
9761 Optisk fiberkabel, LC > LC, multimode OM4, 10 meter
Halogenfri mantel, 50/125 µ
126 kr
7206 1 m 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel LC - ST
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
130 kr
7215 2 m 62,5/125 multiläges Duplex-fiberpatchkabel ST - SC
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
134 kr
7186 3 m 50/125 multiläges Duplex fiberpatchkabel LC - LC
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
160 kr
7188 5 m 50/125 multiläges Duplex fiberpatchkabel LC - LC
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
194 kr
7184 10 m 50/125 multiläges Duplex fiberpatchkabel LC - LC
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
230 kr
7333 Cat6-patchkabel, hakfria RJ45-kontakter, 30.4 m, orange
Skapa Gigabit Ethernet-anslutningar med PoE-stöd
299 kr
Tillf. slut
7204 10 m single-mode duplex fiberpatchkabel LC-SC
Ger en hög prestanda länk mellan fibernätverksenheter
370 kr